top of page

Predlžovanie vlasov

V našom salóne vám ponúkame predlžovanie vlasov austrálskou metódou Seamless1, ktorá patrí medzi najkvalitnešie a najrýchlejšie metódy v rámci predĺžovania vlasov.

1W4A4097.JPG
Benefity

6 benefitov predlžovania vlasov Seamless1

Rýchle, šetrné a bezpečné predlžovanie vlasov.

Seamless1 je najšetrnejšia a najbezpečnejšia metóda predlžovania vlasov. Pomocou páskovej metódy dosiahneme požadovaný objem a dĺžku vlasov v čase kratšom ako 35 minút.

Najvyššia kvalita
 

Pracujeme s vysoko kvalitnými vlasmi. V ponuke máme naozaj širokú škálu prirodzených a zaujímavých trendových odtieňov, vďaka čomu sa vieme prispôsobiť vašej farbe vlasov.

Bez poškodenia
a chémie

Samotná aplikácia Seamless1 je unikátna v tom, že vaše vlasy nijako nezaťažuje a nepoškodzuje. Ombré a balayage look vytvoríme jednoducho už v priebehu niekoľkých minút. Vďaka páskovej metóde bez odfarbovania vlasov či použitia chémie vám vlasy predĺžime a zahustíme bez poškodenia.

Spokojní zákazníci
 

Na spokojnosť svojich zákazníkov kladieme veľký dôraz. Po predĺžení a zahustení vlasov našou metódou sa budete cítiť krásne a sebavedomo. U nás ste na prvom mieste vy a vaše vlasy.

Viac objemu
a maximálne predĺženie

 

Dodáme vášmu účesu väčší objem, vysnívanú dĺžku a zvýrazníme farbu vašich vlasov. Metódou Seamless1 vám zaistíme zdravé vlasy plné objemu. Na dotyk si spoje ani nevšimnete a sú takmer neviditeľné.

Starostlivosť

 

Firma Seamless1 svoje produkty neustále vyvíja, starostlivo testuje a inovuje. Farby vlasových prameňov prispôsobuje najmodernejším trendom. Ponúka tak produkt, z ktorého budete mať radosť vy aj vaši zákazníci.

1W4A4097.JPG

Potrebujete poradiť?

V prípade, že potrebujete poradiť, dohodnite si konzultáciu so špecialistmi priamo v našom salóne, ktorí vám ochotne poradia so všetkým čo budete potrebovať.

Pozrite si výsledky predlžovania Seamless1

bottom of page