top of page

Hľadáme náročných

Pridaj sa do nášho tímu

Naplňme spoločne našú víziu byť Slovenským lídrom

v poskytovaní služieb starostlivosti o vlasy

Sme Slovenský víťaz medzinárodnej súťaže
L'Oréal Paris Style & Colour Trophy 2022

Ďakujeme za vašu dôveru a podporu. 😉

Snímka obrazovky 2022-09-06 o 9.39.09.png

Pripravený

na spoluprácu?

🤝

Hľadáme

Kaderník | Kaderníčka

Pobočka Zvolen

Naši kaderníci patria medzi najkvalifikovanejších profesionálov na Slovensku a práve k nim aktuálne hľadáme niekoho kto má rovnaký zápal pre svoju robotu a pomôže nám napĺňať našu spoločnu víziu byť lídrom v poskytovaní služieb starostlivosti o vlasy.

Koho hľadáme

Pozícia je otvorená pre niekoho kto už má skúsenosti
s prácou v kaderníckom salóne a má chuť posunúť sa ďalej vo svojej práci a priučiť sa od najlepšich. Hľadáme niekoho pre koho je práca zároveň vášňou a zapadne tak do nášho tímu kde sa každý deň neustále snažíme poskytovať zákazníkom prvotriedné služby aby od nás neodchádzali len s pekným účesom, ale dokonalým zážitkom.

Čo potrebujeme

Práca je fulltime preto budeme určite potrebovať tvoj čas, chuť a nadšenie do práce každý pracovný týždeň od pondelka do piatku. Rovnako potrebujeme vedieť, že sa na teba môžeme spoľahnúť pri akejkoľvek službe, ktorú poskytujeme. 

V prípade, že s niečim nemáš skúsenosti nevadí, radi ti zaplatíme školenie a náš tím sa ti bude venovať aby si získal/a potrebnú sebadôveru.

Čo ponúkame

Veci ako skvelý tím, prijemné prostredie, špičkové produkty ani nejdeme písať. To je u nás štandard. 🙂

V prvom rade ti ponúkame skvelé zázemie kde sa môžeš plne sústrediť na svoju prácu. U nás nájdeš recepciu kde sa postarajú o tvoj kalendár, spokojnosť zákazníkov ako aj čistotu na pracovisku. 

Rovnako ti zabezpečíme dostatok klientov vďaka našim marketingovým aktivitám aby sme vedeli vyťažiť tvoj potenciál na 100%. 

Samozrejme nikto nerobíme pre pekné oči. Za tvoju usilovnú prácu u nás ti ponúkame odmenu vo výške 30% z obratu, ktorý vytvoríš. V prípade, že máš svoju klientelu, ktorá s tebou príde tak z nej máš odmenu 40%. 

Keď sa darí salónu tak sa darí nám všetkým a preto na konci roku rozdeľujeme podiel zo zisku medzi všetkých zamestnancov salónu.

Ako bonus u nás zažiješ pravidelné teambuildingy, školania, ale aj účasť na rôznych módnych prehliadkach a foteniach na ktorých spolupracujeme. 

Zaujala ťa ponuka?

Neváhaj a kľudne sa nám ozvi. Radi ti ukážeme ako fungujeme na vlastné oči. 🤓

Hľadame
fdsa.png
Kontakt

Objednajte si svoj termín

V prípade, že potrebujete termín na strihanie, farbenie, účes alebo čokoľvek iné, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a spoločne nájdeme termín, ktorý vám bude vyhovovať.

Kontakt 2.

Tel.číslo:      +421 910 729 111

e-mail:         info@didisalon.sk

Adresa:        Námestie SNP 26/41

                      960 01 Zvolen

Ďakujeme za správu, najneskôr do 24 hodín vás budeme kontaktovať.

bottom of page